اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری اولین جلسه کارگروه تولیدی – اقتصادی و توسعه صادرات غیر نفتی شهرستان ورامین
چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
برگزاری اولین جلسه کارگروه تولیدی – اقتصادی و توسعه صادرات غیر نفتی شهرستان ورامین

اولین جلسه کارگروه امور تولیدی – اقتصادی و توسعه صادرات غیر نفتی شهرستان ورامین مورخ ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۲ به ریاست معاونت محترم فرمانداری و دبیری سرپرست اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستانهای ورامین و قرچک و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید .

در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیات کلام الله مجید آقای یاسینی معاونت محترم برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت حلول ماه رجب از همکاران و تمام کسانی که در حوزه صنعت ، معدن و تجارت در سال گذشته تلاش نمودند تقدیر و تشکرنموده و بیان داشتند :  با نامگذاری سال جدید با عنوان  ” حماسه سیاسی و اقتصادی ”  نشان از این است که در حوزه اقتصادی باید همانند سال گذشته تولید و اقتصاد را تقویت و با یک روند مستمر در حوزه اقتصادی  به صرفه جویی و کاهش هزینه ها و مهمترین وجه آن تولید و ایجاد اشتغال مولد و سرمایه گذاری با تلاش و همت بیشتر پرداخت .

وی همچنین اشاره ای به فعالیتها واقدامات انجام شده در سال ۹۱ و مراحل ایجاد منطقه ویژه  اقتصادی شهرستان و همچنین بر تاکید ادامه روند بازدیهای اعضاء کارگروه از واحدهای تولیدی منطقه در جهت مرتفع نمودن مشکلات آنها پرداختند .

در ادامه آقای میرزایی سرپرست اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستانهای ورامبن و قرچک و دبیر کارگروه نیز ضمن پیگیریهای مصوبات قبل  آماری از اقدامات  صورت گرفته در حوزه تولید و اقتصاد شهرستان در سال ۹۱  ارائه نمودند .

در پایان جلسه نیز به بررسی مشکلات شهرک های صنعتی و همچنین چگونگی ساماندهی واحدهای تولیدی آلاینده در سطح شهرستان نیز پرداخته شد .

روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستانهای ورامین و قرچک


ارسال نظر