اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین
جمعه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۲۴ شهریور ۱۳۹۲
شماره:2909
پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین

این جلسه در روز شنبه مورخ ۲۳ شهریور ماه ۹۲ با ریاست معاونت محترم برنامه ریزی فرمانداری و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین و با حضور اعضاء ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید .

در ابتدا ، آقای یاسینی معاونت محترم برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ضمن عرض خیر مقدم  و تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و همچنین تشکر از تمامی مسئولین در خصوص شرکت به موقع و اثرات مثبت این جلسات بر روند بازار داخلی شهرستان افزودند : هدف ما مسئولین تعادل قیمت بازار و تامین اقلام و کالاهای اساسی مردم و مصرف کنندگان در جهت کاهش فشارهای اقتصادی ، حذف و کم رنگ کردن واسطه های کاذب  بوده تا مردم بتوانند مایحتاج عمومی خود را تا حد معقولی آسان تهیه نمایند .

درادامه آقای میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت نیز گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت کالاهای اساسی در مرداد و شهریورماه ارائه و اقدامات انجام شده در ایام بازگشایی مدارس از جمله طرح نظارتی ویژه مدارس ، نمایشگاه پاییزه و … مطالبی را بیان نمود .

در پایان نیز هر یک از اعضاء  ستاد به ارائه  گزارشاتی پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .

روابط عمومی اداره  صنعت ،‌معدن و تجارت شهرستان ورامین


ارسال نظر