اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » جلسه ستاد نظارتی خدمات سفر ویژه نوروز96 در ورامین برگزار شد
دوشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
جلسه ستاد نظارتی خدمات سفر ویژه نوروز۹۶ در ورامین برگزار شد

در ادامه…

روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از برگزاری جلسه ستاد نظارتی خدمات سفر ویژه نوروز ۹۶ روز سه شنبه مورخ ۱۷ اسفند ماه ۹۵ در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت خبر داد .

 

این جلسه با ریاست حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت و نمایندگان ادارات اجرایی ، فرمانداری ، تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف ، شبکه بهداشت ، دامپزشکی ، جهاد کشاورزی ، نیروی انتظامی، میراث فرهنگی ، بازرسی و نظارت برگزار گردید .

در ابتدا میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت هدف از تشکیل این جلسه را ارائه خدمات ارزشمند توسط دستگاه های اجرایی در ایام نوروز۹۶ اعلام نمود و افزود : همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان با تعامل و همکاری و هماهنگی با هم سعی در فراهم نمودن خدمات مناسب و مطلوب و همچنین نظارت موثر در ایام نوروز به همشهریان محترم را دارند .

 

میرزایی گفت : به منظور جلوگیری از تخلفاتی همچون گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور صورتحساب، عدم رعایت دستورالعملهای بهداشتی و محیطی  و خدمات اولویت دار و همچنین ممانت از افزایش غیر منطقی قیمتها گشت های بازرسی و نظارت با همکاری ادارات تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف ، پلیس آگاهی ، شبکه بهداشت ، دامپزشکی ، میراث فرهنگی به صورت مستمر برگزار و تا پایان ایام نوروز ادامه خواهد داشت .

میرزایی نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی را در ایام نوروز مهم ارزیابی کرد و گفت: بازرسین این اداره و اتاق اصناف با همکاری شبکه بهداشت از مراکز اقامتی و پذیرایی بر نحوه عملکرد واحدها نظارت خواهند نمود لذا ایشان خواستار اطلاع رسانی در خصوص نحوه ارتباط تلفنی همشهریان با هر یک از دستگاه های نظارتی در جهت ارائه خدمات بهتر در سطح شهر شد .

وی در پایان افزود :  سامانه تلفنی ۱۲۴  ستاد خبری اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین آماده دریافت گزارشها و شکایات مردمی در خصوص کالا و خدمات می باشد لذا همشهریان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف احتمالی مراتب را سریعاً با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسان برسانند.

درپایان جلسه هریک از اعضاء جلسه به تشریح و نحوه عملکرد دستگاه های خود در ایام نوروز پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر و ارائه پیشنهادات مصوباتی نیز جهت اقدام خدمات سفر نوروز ۹۵ تصویب گردید .


ارسال نظر