اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » اجرای طرح نظارت بر مواد غذایی، دارویی و بهداشتی در شهرستان ورامین
دوشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۱۶ آذر ۱۳۹۶
شماره:6168
اجرای طرح نظارت بر مواد غذایی، دارویی و بهداشتی در شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از اجرای طرح تشدید نظارت بر مواد غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی در قالب گشت مشترک در شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین ؛ حسن میرزایی گفت : در راستای نظارت بیشتر بر عرضه و توزیع کالاها در جهت ایجاد سلامت و تعادل بازار  قیمت ، بازرسان اداره صنعت ، معدن وتجارت با همکاری کارشناسان معاونت غذا و دارو شبکه بهداشت ودرمان و پلیس اماکن عمومی در قالب گشت مشترک به صورت روزانه  بر واحدهای عرضه مواد غذایی ، فروشگاه های عرضه فرآورده های آرایشی و بهداشتی ، عطاری ها و داروخانه های شهرستان نظارت می نمایند .

وی اظهار داشت : در این بازرسیها مواردی چون کالاهای قاچاق ، غیر بهداشتی ،  غیر مجازو تقلبی ، گرانفروشی و عدم رعایت مسائل بهداشتی مورد بررسی قرار میگیرد .

میرزای با بیان اینکه از ابتدای شروع این طرح ۱۲۰ واحد مورد بازرسی و نظارت قرار گرفته افزود : تا این لحظه ۱۶ گشت مشترک صورت پذیرفته است که در اینخصوص ۱۱ پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال گردیده است .

وی تصریح کرد :  تمامی کالاهای غیر بهداشتی ، غیر مجازو تقلبی ، تاریخ مصرف گذشته و قاچاق کشف شده در جهت تعیین تکلیف واحدها جمع آوری و برخی معدوم گردید .

میرزایی در پایان افزود : شهروندان گرامی می توانند در صورت مواجهه با هرگونه فرآورده سلامت محور غیرمجاز، تقلبی و یا قاچاق از قبیل دارو، مواد غذایی، آشامیدنی و لوازم آرایشی و بهداشتی موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری  به اطلاع بازرسان این اداره برسانند.

 

روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین


ارسال نظر