اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » سیصدوسی امین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید
جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۲۸ تیر ۱۳۹۷
شماره:6613
سیصدوسی امین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : سیصد وسی امین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان با حضورکلیه اعضا و ریاست کمیسیون نظارت برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه حسن میرزایی ریاست کمیسیون نظارت ضمن عرض خوش آمد گویی به اعضاء توضیحاتی در خصوص ساماندهی واحد های صنفی بدون پروانه کسب ، پیگیری پروانه کسبهای منقضی شده توسط اتحادیه های صنفی ، مصرف کالاهای ایرانی در جهت حمایت از تولیدات داخلی و تلاش همه جانبه جهت تحقق شعار سال ، ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی ، کاهش زمان رسیدگی به شکایات مردمی، به جلسه ارائه نمودند.

وی در ادامه افزود :  بحث آموزش روسای اتحادیه  ها و اطلاع رسانی بیشتر پیرامون مسائل و قوانین نظام صنفی از اهم مواردی است که لازم است  به آن توجه ویژه شود .

میرزایی در این جلسه  در خصوص کمیسیون بازرسی و رسیدگی به شکایات اتحادیه ها عنوان نمود :  برابر ماده ۱۰ آیین نامه اجرایی تکمیلی ماده ۳۹ نظام صنفی ، اتاق اصناف موظف است نتایج اقدامات انجام شده در کمیسیون بازرسی و رسیدگی به شکایات را بهمراه مستندات آن ، به دبیرخانه کمیسیون ارسال نماید.

میرزایی در پایان جلسه گفت: امید است در این سال با همکاری و تعامل بیشتر اعضای کمیسیون نظارت بتوانیم در حوزه کاری مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نماییم تا شاهد جامعه ای قانونمند و سالم باشیم.

 

دراین جلسه ضمن رسیدگی به مشکلات اصناف وهمچنین پیگیری مصوبات جلسات قبل از رئیس سابق اتاق اصناف سید عباسی میری تقدیر و تشکر بعمل آمد .


ارسال نظر