اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » سیصدوسی وسومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید
جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۳۰ مهر ۱۳۹۷
شماره:6791
سیصدوسی وسومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین سیصدوسی وسومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان با حضورکلیه اعضا و ریاست کمیسیون نظارت برگزار گردید.در ابتدای جلسه حسن میرزایی ریاست کمیسیون نظارت ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین به بیان دستور کار پرداخت و از مشارکت و فعالیت اصناف و واحدهای تولیدی شهرستان در برگزاری همایش اربعین حسینی تقدیر و تشکر نمودند .

وی در ادامه ضمن تشریح روند پیگیری مشکلات اصناف در حوزه مالیاتی  از پیگیری ، توجه و تلاش ریاست اداره امور مالیاتی شهرستان در جهت مرتفع نمودن برخی مشکلات مالیاتی اصناف شهرستان نیز قدردانی کردند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین با بیان اینکه تشدید نظارت بر بازار در جهت  جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای مصرفی خانوار و هرگونه سوء استفاده، کم فروشی و احتکار در بازار  صورت می‌گیرد، بیان کرد: در این خصوص حضور بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و گشت های مشترک چشمگیر و مستمر می باشد.

میرزایی تاکید کرد: کسبه ای که دارای انبار کالا هستند و حجم بالایی از کالا و اجناس را در انبار نگهداری می کنند باید هرچه سریعتر در سامانه جامع انبار ثبت نام کرده و همچنین روزانه موجودی انبار کالا خود را به اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین  گزارش دهند.

در ادامه جلسه ضمن رسیدگی به مشکلات اصناف  مقرر گردید واحد های  صنفی بدون پروانه کسب هرچه سریعتر نسبت به اخذء مجوزات قانونی خود اقدام نمایند و با توجه به افزایش واحدهای صنفی تهیه غذا در شهرستان برگزاری گشتهای مشترک بازرسی و نظارت توسط اعضاء کمیسیون به صورت مستمر صورت پذیرد .


ارسال نظر