اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » دیدار معاون سازمان با پرسنل اداره صنعت، معدن تجارت شهرستان ورامین
دوشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۲۷ آذر ۱۳۹۷
شماره:6989
دیدار معاون سازمان با پرسنل اداره صنعت، معدن تجارت شهرستان ورامین

در ادامه …

پورحیدری معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن تجارت استان تهران باپرسنل و کارکنان اداره صنعت، معدن تجارت شهرستان ورامین دیدار و گفت و گو کرد.

در حاشیه مراسم تقدیر و تشکر از جانبازان و ایثارگران  طی جلسه ای پورحیدری معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان صنعت استان تهران با پرسنل و کارکنان اداره صنعت، معدن تجارت شهرستان ورامین روز دوشنبه ۲۶/۰۹/۹۷ دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن تجارت شهرستان ورامین، پرسنل اداره صنعت، معدن تجارت شهرستان ورامین در ابتدا مسایل و موضوعات خود را مطرح نمودند و از زحمات جانبازان اداره سیف الله باجمانلو رستمی ، احد رضا سلیمانیان و آزاده حسن رضایی با اهدای لوح تقدیر و تشکر بعمل آمد.

تیمور پورحیدری، معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان صنعت استان تهران در این جلسه خطاب به پرسنل اداره گفت: از اینکه با توجه به کاستی ها و کمبود ها تمام تلاش خود را برای اعتلای  امورات سازمان انجام می دهید تقدیر می کنم.

پورحیدری در ادامه گفت: شهرستان ورامین به عنوان شهرستان برگزیده در استان می باشد لذا خدمت یکایک همکاران ورامین که انصافاً تلاش و کار مضاعفی در خصوص انجام وظایف خود با توجه به آمار و عملکرد خود داشته اند خدا قوت و تشکر عرض می نمائیم .

معاون توسعه و مدیریت و منابع سازمان صنعت استان تهران در ادامه با اشاره به یکی از ویژگی های شهرستان ورامین گفت: شهرستان ورامین در حوزه وظایف سازمانی صنعت ، معدن وتجارت دارای کمترین شکایت مردمی بوده هر چند اگر موردی هم وجود داشته  در سطح ملی و کشور قرار داشته .

پورحیدری ، نیروی انسانی را یکی از سرمایه های اصلی سازمان صنعت استان تهران دانست و گفت: تا آنجایی که توان و بضاعت ما باشد در کنار شما با همین دیدار ها و خدا قوت گویها بتوانیم جبران زحمات شما کارکنان باشیم .

وی با بیان اینکه  در انجام کار همیشه محوریت رضایت خدا و تحقق قانون را  مد نظر قرار دهیم اظهار داشت : ما باید در تمام حوزه های ماموریتی صنعت معدن وتجارت  تمام تلاش خود  را بکار گرفته و از تمام ظرفیتها و استعدادهای پرسنل اداره استفاده نمائیم .


ارسال نظر