اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصدو سی و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
جمعه, ۲۸ تیر , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۲۹ آذر ۱۳۹۷
شماره:7001
برگزاری سیصدو سی و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین سیصدوسی وپنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان با حضورکلیه اعضا و ریاست کمیسیون نظارت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه  میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن تجارت  ضمن ارائه گزارشی از گشتهای مشترک بازرسی و نظارت از واحدهای آشپزخانه و تهیه غذا در روزهای گذشته بر نظارت اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه بر فعالیت واحدهای مذکور تاکید نمود .

وی با بیان اینکه نظارت جدی بر واحدهای آشپزخانه و تهیه غذا صورت میپذیرد افزود : ضوابط دامپزشکی در خصوص نحوه نگهداری انواع گوشت قرمز و مرغ از طریق اتحادیه به کلیه واحدهای آشپزخانه و تهیه غذا در سطح شهرستان ابلاغ صورت گرفته است لذا در صورت مشاهد تخلف ، برخورد جدی با متخلفین صورت خواهد پذیرفت .

میرزایی در ادامه با اشاره به تخلف برخی واحدهای صنفی عطاری اظهار داشت  : در راستای اجرای مصوبه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با واحدهای عطاری متخلف که اقدام به فروش دارو می نمایند برخورد قاطع خواهد شد.

وی تصریح کرد : تعدادی از واحدهای عطاری در سطح شهرستان اقدام به عرضه دارو خارج از شبکه رسمی توزیع می نمودند که پس از تایید توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

در پایان جلسه نیز پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء و ارائه پیشنهادات تصمیماتی در زمینه مواردی همچون اختصاص کد آیسیک به رشته های مورد تقاضای اتحادیه های مربوطه ، موضوع مسائل بهداشتی در واحدهای نانوایی ، و سایر موارد مربوطه به حوزه های تشکل های صنفی  اتخاذ گردید.


ارسال نظر