اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » اجرای گشت مشترک بازرسی و نظارت از واحدهای عطاری در سطح شهرستان ورامین
یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۰۴ بهمن ۱۳۹۷
شماره:7045
اجرای گشت مشترک بازرسی و نظارت از واحدهای عطاری در سطح شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین از اجرای طرح نظارتی ویژه از واحدهای صنفی عطاری در قالب گشت مشترک بازرسی و نظارت با همکاری کارشناسان غذا و داروی شبکه بهداشت و درمان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ،‌معدن وتجارت شهرستان ورامین ، حسن میرزایی گفت : در راستای اجرای طرح  نظارت بر عملکرد واحدهای عطاری و شناسایی و جمع آوری اقلام و مواد غذایی فاقد مجوز بهداشتی ازواحدهای توزیع کننده ، بازرسین این اداره با همکاری کارشناسان غذا و داروی  شبکه بهداشت و درمان شهرستان در یک ماهه گذشته تعداد ۷۷ مورد بازرسی از واحدهای عطاری در سطح شهرستان انجام داده اند .

وی در ادامه افزود : در این بازرسیها تعداد ۸۴۳ قلم شامل انواع دارو و قرص غیر مجاز  ،  انواع داروهای چاقی ، لاغری و زیبایی و همچنین داروهای ترک اعتیاد و مخدر غیر مجاز و تقلبی از ۶ واحد صنفی عطاری  کشف و ضبط گردید .

میرزایی تصریح کرد :  ارزش ریالی کالاهای مشکوفه ۳۰ میلیون و ۲۸۱ هزار ریال برآورد شده و تمامی داروها و اقلام  ضبط شده از واحدهای  متخلف جمع آوری شده و تحویل مراجع مربوطه گردید و متصدی واحدها نیز پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی گردیدند و ۲ واحد متخلف نیز اخطار پلمب در یافت نمودند .


ارسال نظر