اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین
یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۰۷ بهمن ۱۳۹۷
شماره:7049
برگزاری هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت هشتمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین با ریاست کاغذلو فرماندار و بوربور معاونت برنامه ریزی فرمانداری وبا دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه کاغذلو فرماندار ورامین بیان نمودند : با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش قیمت برخی کالاهای اساسی توسط افراد سودجو ، باید درتهیه و توزیع مایحتاج عمومی مردم دقت بیشتری توسط اعضاء کارگروه تنظیم بازار صورت پذیرد .

وی در ادامه افزود : با توجه به افزایش قیمت گوشت لازم است که اداره جهاد کشاورزی تمهیدات لازم با توجه به جمعیت شهرستان در جهت رایزنی برای افزایش سهمیه گوشت قرمز از سازمان جهاد کشاورزی استان انجام دهد .

فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان با اشاره به اهمیت نقش بازار در تامین نیازهای اساسی مردم ، رضایت مندی میان مردم و لزوم کیفیت بخشی عرضه و تقاضا در توزیع اقلام تنظیم بازار را مهمترین هدف ستاد تنظیم بازار این شهرستان دانست .

فرماندار در ادامه با اشاره به ایام پایانی سال بیان داشت : طبق سنوات گذشته ستاد تنظیم بازاراقدامات و تمهیدات لازم را در خصوص تامین میوه شب عید انجام دهد تا مشکلی در این زمینه نداشته باشیم .

فرماندار با تاکید بر مدیریت و کنترل بازار توسط اعضای کارگروه تنظیم بازار شهرستان اظهار داشت : کارگروه تنظیم بازار شهرستان با برنامه ریزی و پیش بینی راهکارهای مناسب در مدیریت و کنترل بازار، تلاش دارد با ساماندهی وضعیت بازار موجبات رضایت مردم را فراهم نماید.

همچنین کنترل مستمر وضعیت توزیع کالایی شهرستان را ضروری دانسته و تصریح کرد: جهاد کشاورزی باید نظارت جدی بر مراکز توزیع کالاهای اساسی مردم داشته باشد


ارسال نظر