اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید کاغذلو فرماندار ورامین از چهار واحد تولیدی صنعتی
یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
شماره:7066
بازدید کاغذلو فرماندار ورامین از چهار واحد تولیدی صنعتی

 در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، کاغذلو فرماندار به همراه معاون برنامه ریزی فرمانداری ، رئیس صنعت، معدن و تجارت ، نمایندگان اداره برق و شهرداری از ۴ واحد تولیدی صنعتی در جهت رفع مشکلات آن بازدید نمودند .

فرماندار ورامین در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی صنعتی گفت : برای حل تامین نقدینگی و مواد اولیه و همچنین رفع مشکلات واحدهای تولیدی از تمام ظرفیت و پتانسیل استفاده خواهیم کرد.

کاغذلو با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و تحریم های دشمنان افزود : عزم دولت برای حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی جدی است و ایجاد رونق در بنگاههای اقتصادی از جمله برنامه های اقتصادی در دولت است که در حال پیگیری و مرتفع نمودن آنهاست .

وی تصریح کرد : در راستای حمایت از تولید کنندگام بخشنامه ها و دستورالعمل های خوبی برای حمایت از واحدهای تولیدی صادر شده است تا بتوان با سرعت و جدیت بیشتری برای حل مشکلات واحدهای تولیدی اقدام کرد .

کاغذلو فرماندار ورامین اظهار داشت : فعالیت هر چه بیشتر واحدهای تولیدی وصنعتی می تواند در جهت شکوفایی اقتصادی و رفع معضل بیکاری در شهرستان را کمک نماید و فرمانداری به عنوان عالی ترین دستگاه اجرایی شهرستان حمایت لازم را در جهت توسعه و فعالیت هر چه بیشتر واحدهای تولیدی وصنعتی خواهد نمود.

فرماندار با اشاره به استقرار برخی واحدهای تولیدی صنعتی در حاشیه و داخل شهر افزود : در حال حاضر با این واحدها به خاطر قرار گرفتن در حوزه حریم شهری طبق قوانین مسکن و شهرسازی برخورد می‌شود که این موضوع مشکلاتی را برای آن‌ها درزمینهٔ تمدید پروانه بهره‌برداری، اسناد مالکیت و کارهای اداری و بانکی به وجود آورده است که امید است شهرداری در مرتفع نمودن مشکلات آنها اقدام نماید .

در ادامه این بازدید مدیران واحد های مذکور مشکلات و موانع  خود را بیان نمودند و  فرماندار و سایر مسئولین نیز قول مساعد جهت برطرف نمودن این مشکلات را دادند.

در این برنامه از واحدهای تولیدی مواد غذایی خلر تولید کننده انواع کنسرویجات ، کارخانه قند ورامین تولید کننده شکر ، صنایع پلاستیک سحر تولید کننده انواع پلاستیک و کلمن و واحدتولیدی چینی بهداشتی عظیمی بازدید نمودند .


ارسال نظر