اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » همزمان با دهه فجر همایش یاران همیشگی انقلاب در اتاق اصناف ورامین برگزار شد
یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
شماره:7090
همزمان با دهه فجر همایش یاران همیشگی انقلاب در اتاق اصناف ورامین برگزار شد

در ادامه …

همزمان با دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، همایش یاران همیشگی انقلاب در محل حسینیه اتاق اصناف ورامین با حضور ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ، اتاق اصناف ،امام جمعه خیرآباد و جمعی از مسوولان و کارکنان اتحادیه ها و اصناف برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از برگزاری مراسم مداحی و سوگواری به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، اصناف به ذکر قرائت پرفیض زیارت عاشورا پرداختند.

در این مراسم طزری امام جمعه خیرآباد به نقش و جایگاه اصناف قبل از انقلاب اشاره  نمود و افزودند : وقتی بازاریان و اصناف در اعتصابات به فرموده امام خمینی (ره) شرکت می کردند و آنجایی که می دیدند باید بازار را تعطیل کنند این کار را انجام میدادند و به رژیم پهلوی ضربه می زدند .

وی در ادامه افزود : اصناف در در زمان قبل از انقلاب به میدان آمدند و در سراسر کشور آن اعتصابات گسترده را انجام دادند .

طزری در پایان به نقش اصناف در دوران دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت : در دوران دفاع مقدس باز اصناف به صحنه آمد و به گونه های مختلف به کشور کمک نمود برای نمونه همین شهدای اصنافی که جانشان را تقدیم این نظام کرد و گروهی از اصناف هم پشت جبهه تدارکات تهیه می کردند در زمانی که کشور در تهیه اقلام و کالاها و مهمات با مشکل مواجه بود.

 این مراسم به جهت همدلی و همبستگی اصناف و تجدید میثاق با امام راحل و شهدای انقلاب برگزار گردید و در پایان این مراسم از خانواده محترم شهداء با اهداء لوح تقدیر و تشکر بعمل آمد .


ارسال نظر