اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری نمایشگاه بهاره از ۱۵ اسفند ماه در شهرستان ورامین
چهارشنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
شماره:7108
برگزاری نمایشگاه بهاره از ۱۵ اسفند ماه در شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین در جلسه کمیته برگزاری نمایشگاه ها  از برگزاری نمایشگاه بهاره در نیمه دوم اسفند ماه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت : میرزایی گفت : پیرو دستورالعمل های اجرایی سازمان متبوع و به منظور رفاه حال شهروندان عزیز در ایام پایانی سال و همچنین جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای عمومی مورد نیاز مردم نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در شهرستان ورامین توسط مجموعه اتاق اصناف واقع در سالن سرپوشیده ورزشگاه تختی از تاریخ ۱۵ اسفند ماه به مدت ۱۰ روز برگزار می گردد .

وی در ادامه افزود : دراین نمایشگاه از واحدهای تولیدی منطقه در جهت حمایت از تولید شهرستان و همچنین حذف واسطه ها ، کالاها از تولید به مصرف با تخفیف ۱۵ تا ۲۰% در اختیار هموطنان عزیز قرار گیرد .

میرزایی تصریح کرد : در این نمایشگاه کلیه اقلام مورد نیاز مردم از جمله : پوشاک ، کیف و کفش ، برنج ، روغن ، مواد پروتئینی ، آجیل و خشکبار و … عرضه شود و در صورت اعلام از سوی وزارت متبوع کالاهای تنظیم بازار نیز عرضه خواهد شد.

میرزایی در پایان افزود : سعی بر آن شده با تلاشهای این مجموعه و اتاق اصناف شهرستان ، کیفیت فضا ،کالاها و اقلام  توزیعی در نمایشگاه  دارای مطلوبیت و مورد رضا یت بیشتر مردم قرار گیرد .

قابل ذکر است محل برگزاری نمایشگاه به نشانی ورامین خیابان شهید بهشتی ابتدای خیابان آزادگان ( ترمینال سابق ) می باشد .


ارسال نظر