اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری دهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین
جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۱۱ اسفند ۱۳۹۷
شماره:7146
برگزاری دهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت دهمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین با ریاست کاغذلو فرماندار ورامین وبا دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه کاغذلو فرماندار ورامین ضمن تشکر از اعضاء حاضر در جلسه بیان نمودند : با توجه به فرارسیدن ایام پایان سال با پیگیری های متعدد اقدامات لازم برای تأمین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به طور جدی در دستور کار قرار گیرد.

وی با تأکید برکنترل و نظارت دقیق بر واحدهای صنفی شهرستان در این ایام، افزود: اداره صنعت ، معدن وتجارت و اتاق اصناف با جدیت بیشتری در خصوص نظارت بر اقلام و کالاهای مصرفی و همچنین کالاهای تنظیم بازار نظارت داشته باشند تا گرانی های لجام گسیخته کنترل گردد.

فرماندار ورامین ضمن اشاره به توزیع نا مناسب  گوشت های طرح تنظیم اظهار داشت : اداره صنعت ، معدن وتجارت، اداره تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف  نظارت بیشتری بر توزیع مواد پروتئینی داشته و در صورت احراز تخلف و عدم پاسخگویی ضمن تشکیل پرونده واحد را سریعا به مراجع ذیصلاح معرفی و در صورت تکرار تخلف با دستور دادستان محترم اقدام به پلمپ واحد نمایند .

میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به وضعیت موجود در نوسانات قیمت  برخی کالاها بیان نمود : با توجه به تأکیدات جدی فرماندار کنترل، نظارت و توزیع مناسب کالاهای اساسی و ضروری مردم با جدیت بیشتری انجام میشود تا مشکلات همشهریان در زمینه تهیه مایحتاج خود به حداقل برسد که هماهنگی های لازم با دستگاه های مربوطه صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود : بازرسین این اداره با انجام گشتهای مستمر  از جمله برگزاری گشت های مشترک و سیار با ادارات مرتبط در ساعات غیر کاری و تعطیلی نیز نظارت ویژه بر بازار  شهرستان دارند که این موضوع از امروز شکل گرفته است .

قابل ذکر است در این جلسه مقرر گردید میزان سهمیه میوه شهرستان از سوی اداره جهاد کشاورزی پیگیری گردد.


ارسال نظر