اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » جلسه مشترک دادستان ورامین با حضور مجریان حوزه اقتصادی شهرستان برگزار گردید
جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
شماره:7165
جلسه مشترک دادستان ورامین با حضور مجریان حوزه اقتصادی شهرستان برگزار گردید

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : جلسه مشترک دادستان با حضور مجریان حوزه اقتصادی شهرستان ورامین در محل سالن جلسات اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید .

 

این جلسه با استناد به دستورالعمل دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبنی بر لزوم تشریح وضعیت بازار و کالاهای هدف و اساسی مورد نیاز عامه مردم و همچنین چگونگی اقدام و مقابله با تخلفات و جرایم اقتصادی از سوی مقام قضایی برگزار گردید .

در ابتدای جلسه میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ضمن تشریح وضعیت بازار و اعلام برنامه های مجموعه اداره صنعت ، معدن وتجارت و اتاق اصناف در زمینه تنظیم بازار و ایام نوروز افزود : طرح های نظارتی ویژه ایام نوروز ، توزیع کالاهای تنظیم بازار و برگزاری نمایشگاه بهاره و توزیع میوه در ایام پایانی سال که با محوریت جهاد کشاورزی و نظارت صنعت ، معدن وتجارت انجام میشود ، از جمله اقدامات لازم در جهت تنظیم بازار می باشد .

وی در ادامه به بازرسی و نظارت بر بازار در شیفت های صبح و عصر اشاره نمود و افزود: با حضور مجموعه بازرسان صنعت ،‌معدن وتجارت ، اتاق اصناف ، شبکه بهداشت و درمان ، تعزیرات حکومتی  بازرسی از واحدهای صنفی و … در حال انجام است .

در ادامه دادستان شهرستان توضیحاتی در خصوص جنگ نرم مخصوصا جنگ اقتصادی ارائه نمودند و افزودند : جنگ نرم که یک مورد آن جنگ اقتصادی است توسط سه جبهه امپرالیسم آمریکا ، رژیم غاصبگر صهیونیستی و متاسفانه بعضی از سران عرب منطقه در جهت ضربه زدن به این نظام شکل گرفته  .

شمس دادستان ورامین  اظهار داشت : با توجه به وظایف خطیر ، مهم و سخت قوه قضائیه بنا بر تکلیف و از باب مدعی العموم و بنا بر تکلیف به این موضوع ورود شده است.

وی تصریح کرد: ما موظف هستیم از حقوق عامه مردم دفاع کنیم و در این برهه زمانی باید از هر کمکی برای رفع مشکلات اقتصادی به دولت دریغ نکرد.

وی اظهار داشت : برای حل مشکلات فعالان اقتصادی، بازاریان، بخش خصوصی و واحدهای تولیدی شهرستان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و تمام تلاش را در چارچوب قوانین برای رفع موانع بکار خواهیم گرفت.

شمس افزود: مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی فعالان اقتصادی در زمینه های مختلف در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان از تشدید مبارزه با تضییع کنندگان حقوق عمومی خبر داد و گفت : با کلیه اخلالگران ، متخلفان اقتصادی که اقدام به هر گونه تخلف نمایند برخورد جدی خواهد شد .


ارسال نظر