اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » یازدهمین جلسه تنظیم بازار شهرستان ورامین در سال 97 برگزار گردید
جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
شماره:7175
یازدهمین جلسه تنظیم بازار شهرستان ورامین در سال ۹۷ برگزار گردید

در ادامه …

یازدهمین جلسه تنظیم بازار شهرستان ورامین با حضوراکثریت اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست کاغذلو فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان ورامین ، فرماندار شهرستان بر ضرورت توزیع میوه شب عید به بهترین شکل و جانمایی صحیح مکان های فروش به منظور تسهیل دسترسی مردم برای خرید میوه تأکید کرد و خواستار همکاری و هماهنگی همه ادارات و دستگاه ها برای نظارت بر بازار پایان سال شد.

فرماندار در ادامه افزود : بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه اعضای تنظیم بازار وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد : تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نظارت بر قیمت کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

در ادامه جلسه میرزایی رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت و دبیر جلسه نیز گزارش تحلیلی قیمتها و همچنین اقدامات انجام شده  در حوزه تنظیم بازار به جمع حاضر در جلسه ارائه و پیشنهادات لازم در اینخصوص را نیز اعلام نمود .

وی تصریح کرد: شکر و برنج طرح تنظیم بازار شهرستان ورامین علاوه بر  نمایشگاه بهاره در بین واحدهای صنفی نیز در حال توزیع می باشد .

لازم به ذکر است؛ در این جلسه اعضاء ستاد تنظیم بازار شهرستان هر کدام جداگانه پیشنهادات و راهکار های لازم را درخصوص مسائل تنظیم بازار شهرستان ارائه نمودند .


ارسال نظر