اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » سیصدوسی و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید
یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
شماره:7203
سیصدوسی و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : سیصدوسی ونهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان با حضورکلیه اعضا و ریاست کمیسیون نظارت برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه حسن میرزایی ریاست کمیسیون نظارت ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان به اعضاء بیان نمودند : با توجه به انقضای اعتبار۲ اتحادیه صنف کفاشان و تولیدکنندگان چرم و پلاستیک و اتحادیه خواربار و لبنیات فروشان ، تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخابات این ۲ اتحادیه اتخاذ و انشا ا… دو هفته آینده انتخابات آن ها را برگزار خواهیم نمود.

وی در ادامه با تاکید بر شناسایی هر چه بیشتر واحدهای صنفی بدون پروانه کسب افزود : جهت شناسایی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب با تشکیل کارگروه ویژه با حضور اتاق اصناف ، اتحادیه ها و پلیس اماکن این کار هر چه سریعتر صورت پذیرد تا واحدهای فوق نسبت به اخذء مجوزات قانونی خود اقدام نمایند .

میرزایی با اشاره به مشکلات برخی واحدهای صنفی اظهار داشت : امید است در این سال با همکاری و تعامل بیشتر اعضای کمیسیون نظارت بتوانیم در حوزه کاری مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نماییم.

دراین جلسه ضمن رسیدگی به مشکلات اصناف به موضوع اصلاح متراژ مکانی واحدهای صنفی تهیه غذا و آشپزخانه ها با رعایت صرفاً طبخ و توزیع غذا به خارج از مکان صنفی ، عدم سرو غذا در محل واحد و رعایت دستورالعمل های بهداشتی پرداخته شد و همچنین با توجه به نزدیک شدن ایام ماه مبارک رمضان برخورد با واحدهای عرضه کننده زولبیا و بامیه که از مبادی ناشناس و بدون مجوز اقدام به توزیع می نمایند در دستور کار این کمیسیون قرار گرفت .

در پایان جلسه نیز پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء و ارائه پیشنهادات تصمیماتی اتخاذ گردید.


ارسال نظر