اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری اولین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار سال 1398 شهرستان ورامین
جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
شماره:7208
برگزاری اولین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار سال ۱۳۹۸ شهرستان ورامین

در ادامه …

اولین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار سال ۱۳۹۸ شهرستان ورامین در روز شنبه مورخ ۷ اردیبهشت ماه ۹۸ و با ریاست کاغذلو فرماندارشهرستان ورامین وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه  کاغذلو  فرماندار ورامین ضمن عرض خیر مقدم به اعضاء حاضر در جلسه گفت : موضوع مهمی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم بحث افزایش قیمت  برخی کالاهاست که باید با تدابیر لازم  در خصوص کاهش قیمت آنها و همچنین تامین و توزیع اقلام به ویژه کالاهای تنظیم بازار نیاز شهروندان و همچنین روند جلوگیری افزایش قیمت در شهرستان صورت پذیرد .

ایشان ضمن ابراز خرسندی از نحوه عرضه و نظارت بر توزیع مرغ گرم تنظیم بازاردر ایام فروردین ماه  افزود :  با توزیع مناسب و نظارت دقیق هم اکنون شاهد بازاری آرام در سطح شهرستان هستیم لذا با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان هماهنگی های لازم در خصوص دریافت اقلام تنظیم بازار در جهت تامین کالاهای اساسی از سوی جهاد کشاورزی و صنعت ، معدن وتجارت صورت پذیرد .

سپس میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان پس ازارائه گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت کالاهای اساسی در هفته های گذشته اظهار نمود:  مرغ گرم طرح تنظیم بازار با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۱۱۵۰۰ تومان در فروردین ماه بین واحدهای صنفی مرغ فروشی در جهت تنظیم قیمت بازار توزیع گردید .

وی ضمن اشاره به افزایش قیمت برخی کالاهای اساسی اظهار داشت : با رایزنی های صورت گرفته با سازمان متبوع در صدد هستیم که میزان سهمیه دریافتی شهرستان را در خصوص اقلام تنظیم بازار با توجه به جمعیت ۳۰۰ هزار نفری و اتباع خارجی در صورت اختصاص در ایام ماه مبارک رمضان افزایش دهیم .

در پایان نیز هر یک از اعضاء  ستاد به ارائه  گزارشاتی پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .


ارسال نظر