اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین برگزار شد
جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
شماره:7245
جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین برگزار شد

در ادامه …

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین در سال ۱۳۹۸ به ریاست کاغذلو فرماندار ورامین و دبیری حسن میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی صنعتی درمحل فرمانداری برگزار گردید و در این جلسه بر لزوم حمایت از تولید کنندگان و تسهیل شرایط سرمایه گذاری تأکید شد.

فرماندار ورامین در این جلسه گفت : تقویت تولید داخلی علاوه بر این که می تواند به ایجاد فرصت های شغلی پایدار در منطقه و رفع بیکاری کمک کند، در کاهش آسیب های اجتماعی نیز نقش موثر و مستقیمی دارد.

کاغذلو اظهار داشت: تولید کنندگان به تنهایی نمی توانند مشکلات پیش روی فعالیت خود را برطرف کنند به ویژه اگر بروکراسی های دست و پا گیر اداری، آن ها را در پیچ و خم ادارات گرفتار نماید، مسئولان به عنوان نمایندگان دولت موظفند تا با شناسایی مشکلات پیش روی فعالیت تولید کنندگان، موانع را برطرف و شرایط را برای افزایش تولید تسهیل نمایند.

وی اظهار داشت: اگر بتوانیم روند پیچیده اداری سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی را به نفع تولید کننده تغییر دهیم، آن زمان است که می توان به بهبود فعالیت های صنعتی، تولیدی و اقتصادی خوشبین بود و در اصل زمینه را برای رونق تولید فراهم کرد.

فرماندار ورامین تأکید کرد: دستگاه های اجرایی موظفند تا روند فرایند صدور مجوزات و ارائه تسهیلات به تولید کنندگان را به کمترین زمان ممکن برسانند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور رونق تولید به معنای واقعی می تواند بسیاری از مشکلات کشور را کاهش دهد .

کاغذلو در پایان افزود : کلیه دستگاه هایی که در حوزه تولید می توانند نقش ایفا کنند می بایست با تمام قوا در جهت حمایت از تولید تلاش نمایند .


ارسال نظر