اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید میدانی فرماندار ورامین از سه واحد تولیدی در منطقه صنعتی غیر دولتی خیرآباد جنوبی
جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
شماره:7248
بازدید میدانی فرماندار ورامین از سه واحد تولیدی در منطقه صنعتی غیر دولتی خیرآباد جنوبی

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ،معدن وتجارت ورامین : کاغذلو فرماندار شهرستان به همراه  ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ، ریاست محیط زیست و هیئت امناء شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد جنوبی و دیگر اعضاء از سه واحد تولیدی بازدید بعمل آوردند .

این بازدیدها به منظور بررسی و ارائه راهکارهایی برای رفع مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان از سه واحد در زمینه تولید برزنت و پارچه ، تولید انواع الیاف و همچنین قوطی سازی صورت پذیرفت و طی آن روند تولید محصول، چگونگی تهیه مواد اولیه، نحوه بازاریابی و ارائه محصولات همچنین مشکلات مربوط به مجوز های فعالیت،  مشکلات مربوط به محیط زیست ، بدهی های معوق و سرمایه درگردش و نقدینگی مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید کاغذلو فرماندار ورامین ضمن قدر دانی از زحمات و فعالیت مثبت مجموعه ها بیان داشت ، هدف دولت تدبیر و امید حمایت از واحد های تولیدی می باشد ما نیز در شهرستان جهت رفع موانع و حمایت از واحد های تولیدی تمام توان و تلاش خود را بکار می بندیم.

فرماندارورامین با تاکید بر توسعه اشتغال و تولید، اظهار کرد: حمایت از صنایع تولیدی علاوه بر ایجاد اشتغال باعث جذب سرمایه‌گذار در منطقه با توجه به نزدیکی به شهر تهران خواهد شد.

کاغذلو با اشاره به شعار سال ( رونق تولید ) اظهار داشت : در سال رونق تولید ، رفع مشکلات صنعتگران و واحدهای تولیدی در اولویت است و باید حل شود، انتظار ما از مدیران ادارات این است که بیشترین تعامل را با واحدهای تولیدی داشته باشند و برنامه هایشان را تسهیل کنند تا واحدها با موانع کمتری مواجه شوند و بتوانند فعالیت هایشان را ادامه و توسعه دهند.

فرماندار با تاکید بر اینکه برای اجرای رونق تولید به مشارکت و تعامل همه دستگاه های اجرایی و عموم مردم نیاز است اظهار داشت : استفاده از تولیدات داخلی باید فرهنگ سازی شود.

درادمه مدیران واحدهای تولیدی هم ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار و اعضای همراه به جهت توجه به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان و پیگیری برای رفع مشکل آنهابه بیان مسائل ومشکلات خود در زمینه های مختلف پرداختند وخواهان رفع این مسائل و مشکلات شدند.فرماندار نیز درخصوص مسائل ومشکلات مطرح شده قول پیگیری وهمکاری لازم را اعلام نمود.


ارسال نظر