اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در شهرستان ورامین
جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۰۵ خرداد ۱۳۹۸
شماره:7268
برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در شهرستان ورامین

در ادامه …

رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت به منظور تامین و توزیع مایحتاج ضروری و کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت : میرزایی گفت :  با پیگیری های صورت گرفته ، نمایشگاه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان به منظور  تامین مایحتاج ضروری خانوار با قیمت مناسب و با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی برگزار  و آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم  می باشد .

وی در ادامه افزود : در ایام ماه مبارک رمضان  اقداماتی  در جهت کنترل بازار صورت می پذیرد از جمله برگزاری نمایشگاه ویژه طرح ضیافت ، انجام گشتهای مشترک بازرسی و نظارت با حضور کارشناسان و نمایندگان شبکه بهداشت و درمان ، اداره تعزیرات حکومتی ، پلیس اماکن ، شبکه دامپزشکی و … و بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی مرتبط با طرح در دو شیف صبح و عصر ، توزیع شکر تنظیم بازار بین واحدهای صنفی مربوطه و همچنین پیگیری شکایات ستاد خبری ۱۲۴ از دیگر اقدامات در حال انجام این ایام می باشد .

وی درپایان افزود :  همشهریان محترم می توانند صبح ها همه روزه از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ از نمایشگاه طرح ضیافت به نشانی ورامین – پشت مسجد جامع جنب سالن ورزشی گلعباسی دیدن به عمل آورند .

قابل ذکر است توزیع قند با قیمت مصوب ۵۶۰۰ تومان و شکر با قیمت ۳۴۰۰ تومان  عصر ها در نمایشگاه عرضه می گردد.


ارسال نظر