اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » آغار ثبت نام تسهیلات تولید و اشتغال واحدهای تولیدی صنعتی و صنفی در شهرستان ورامین
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
آغار ثبت نام تسهیلات تولید و اشتغال واحدهای تولیدی صنعتی و صنفی در شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از اختصاص تسهیلات طرح تولید و اشتغال به واحدهای تولیدی صنعتی و صنفی در شهرستان ورامین از محل اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین : حسن میرزایی با اشاره به طرح فوق گفت : با توجه به دستورالعمل های ارسالی از سوی سازمان متبوع ، تسهیلات طرح تولید و اشتغال در تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی ، و واحدهای تولیدی صنفی حتی در بخش سرمایه در گردش در نظر گرفته شده است .

میرزایی با اشاره به فرآیند ثبت نام در این طرح اظهار داشت : با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته شده پس از بررسی و تکمیل ثبت نام ، پرونده ها توسط کارشناسان به کمیته استانی جهت اخذء تصمیم ارسال می گردد .

وی تصریح کرد : تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی و معدنی و بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنفی از مهمترین برنامه های تبصره ۱۸ می باشد .

وی درپایان افزود : متقاضیان ثبت نام این طرح می توانند نسبت به ثبت نام تسهیلات مذکور از طریق لینک تسهیلات بازسازی و نوسازی در سامانه بهین یاب به نشانی  http://behinyab.ir  اقدام نموده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت واحدهای صنعتی و معدنی با شماره تلفن ۳۶۲۹۶۵۰۶ واحد صنعت و معدن و  واحدهای تولیدی صنفی با شماره تلفن ۳۶۲۷۷۰۲۷ واحد بازرگانی داخلی تماس حاصل نمایند .


ارسال نظر