اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین برگزار گردید
چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
شماره:7293
دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین برگزار گردید

درادامه …

دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به ریاست کارخانه معاونت عمران فرمانداری ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : دومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین در سال ۱۳۹۸ به ریاست کارخانه معاونت عمران فرمانداری ورامین و دبیری حسن میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی صنعتی درمحل فرمانداری برگزار گردید .

در ابتدای جلسه میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین ضمن ارائه گزارشی از وضعیت واحدهای تولیدی صنعتی ورامین به پیگیری مصوبات جلسات قبل پرداخت و افزود : با توجه به دستورالعمل های ارسالی از سوی سازمان متبوع ، اطلاع رسانی پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی به واحدهای تولیدی در جهت جذب تسهیلات فوق صورت گرفته است .

در ادامه کارخانه معاونت عمران فرمانداری ضمن اشاره حمایت های دولت از تولید اظهار داشت : دولت اهتمام جدی در جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی دارد .

وی تصریح کرد : هیچ مانعی در شهرستان برای تولید کنندگان مصمم وجود ندارد و اگر هم مشکلی وجود داشته باشد در جلسات ستاد تسهیل استانی مطرح و در جهت رفع آن پیگیری خواهیم نمود .

در این جلسه به مشکلات ۱۰ واحد تولیدی صنفی و صنعتی و همچنین در بخش کشاورزی در حوزه های جرایم بیمه تامین اجتماعی ، بدهی معوق بانکی ، مشکلات ارزش افزوده تولید کنندگان و بررسی مشکلات گاز و  قطعی های موقت برق در شهرکهای صنعتی و همچنین مشکلات زیست محیطی برخی تولیدکنندگان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت .


ارسال نظر