اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » دیدار فرماندار ورامین و رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت به مناسبت روز ملی اصناف با رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف
چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۰۲ تیر ۱۳۹۸
شماره:7304
دیدار فرماندار ورامین و رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت به مناسبت روز ملی اصناف با رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، به مناسبت روز ملی اصناف فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت و تعدادی از پرسنل اداره صمت با ریاست و هیئت رئیسه اتاق اصناف دیدار نمودند .

در دیدار با رئیس اتاق اصناف و اعضاء هیئت رئیسه اتاق ، فرماندار شهرستان ورامین ضمن تبریک به مناسبت روز ملی اصناف  افزود : قطعا در شهرستان ورامین نیز بازاریان و اصناف می توانند در بهبود وضعیت اقتصادی دولت را یاری نمایند .

فرماندار ورامین با اشاره به تحریم های ظالمانه امریکا علیه ایران اظهار داشت : درست است که تحریم ها به برخی اصناف لطمه وارد کرده اما ما می توانیم با همکاری و کمک به یکدیگر مخصوصا اصناف زحمتکش با نگاه منصفانه در جهت کمک به مردم تلاش نمایند .

وی رمز پیشبرد اقتصادی مطلوب  شهرستان را تعامل و همفکری دولت و اصناف دانست و تاکید نمود : اتاق اصناف  نیز سعی نماید تا با نظارت دقیقتر بر عملکرد اصناف به رونق کسب و کار و اقتصاد کمک نماید  و ما نیز  در جهت  روانسازی قوانین و مقررات  از هیچ گونه تلاشی در جهت ایجاد اثرات مثبت اقتصادی در شهرستان دریغ نمی نمائیم .

فرماندار از آموزش به عنوان محوری ترین عامل پویایی کسب و کارها و اقتصاد پایدار اشاره کرد و افزود: با آموزش و رسیدن به فهم مشترک ارتباطات زنجیره ای در حوزه اثر بخشی اقتصاد سالم هستیم  که می توانیم ثبات بازار کسب کار و اقتصاد شهرستان را فراهم نماییم.


ارسال نظر