اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید دایر می گردد
جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۰ تیر ۱۳۹۸
شماره:7322
نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید دایر می گردد

در ادامه …

نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) دایر می گردد.

این نمایشگاه بزرگترین و مناسب‌ترین آوردگاه ملی برای مذاکرات دو و چند جانبه میان طرفین تقاضا در گروه‌های صنعت خودرو و قطعات آن، لوازم خانگی، صنایع معدنی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مخابرات و صنایع دریایی با طرفین عرضه نظیر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، شرکت‌های دانش بنیان، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و صندوق‌ها و ساختارهای حمایتی و … به کمک واسط های فناوری و صنعتی است.

بنا براین گزارش ، ضمن دعوت از گروه های صنعتی بزرگ کشور برای حضور در این نمایشگاه ، شرکت ها و مجموعه‌های صنعتی می‌توانند نیازهای خود را برای تامین انواع قطعات و ماشین آلات در این نمایشگاه معرفی کنند و شرکت‌های توانمند، دانش بنیان و فناور نیز با نیازهای صنعتی کشور بهتر از پیش آشنا می شوند.

این نمایشگاه که قرار است از ۲۷ الی پایان تیرماه ۱۳۹۸ در محل دایمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار شود فرصت مناسبی برای متخصصان و فناوران به منظور شناسایی چالش‌ها و نیازهای صنعت و عقد تفاهم‌نامه همکاری برای داخلی سازی این نیازها خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حضور در نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید به نشانی  tavaniran.idro.ir  مراجعه کنند.


ارسال نظر