اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین برگزار گردید
سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۳۰ تیر ۱۳۹۸
شماره:7333
سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین برگزار گردید

در ادامه …

سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به ریاست کاغذلو فرماندارورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین در سال ۱۳۹۸ به ریاست کاغذلو فرماندار و دبیری حسن میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی صنعتی و کشاورزی درمحل فرمانداری برگزار گردید .

در ابتدا فرماندار ازواحدهای تولیدی شهرستان خواست تا از فرصت بخشودگی جرائم دیرکرد بیمه کارگران خود که دولت در اختیار آنان قرار داده استفاده کنند.

کاغذلو بر تشکیل کمیته کارشناسی ویژه ای در خصوص بخشودگی جرائم بیمه ای در شهرستان ورامین تاکید نمود و افزود : اجرا شدن  این دستورالعمل بخشودگی جرایم بیمه ای منوط به مراجعه متصدیان واحدهای تولیدی به اداره تأمین اجتماعی است.

بر اساس دستور العمل  سازمان تأمین اجتماعی، واحدهای تولیدی فعالی که تا قبل از تاریخ ۲۹ اسفندماه سال ۹۶ بدهی مربوط به دیرکرد بیمه دارند می توانند جهت بخشودگی جرائم خود تا تاریخ ۱۳ شهریور ماه امسال به اداره تأمین اجتماعی مراجعه و از این بخشودگی استفاده کنند.

در این جلسه به مشکلات ۸ واحد تولیدی صنفی و صنعتی و همچنین در بخش کشاورزی در حوزه های جرایم بیمه تامین اجتماعی ، بدهی معوق بانکی ، بررسی مشکلات دریافت پایانکار در شهرکهای صنعتی مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت .


ارسال نظر