اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین برگزار گردید
سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
شماره:7374
چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین برگزار گردید

در ادامه …

چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به ریاست کاغذلو فرماندارورامین و به‌منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی و با هدف ایجاد رونق در تولید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین در سال ۱۳۹۸ به ریاست کاغذلو فرماندار و دبیری حسن میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی صنعتی و کشاورزی درمحل فرمانداری برگزار گردید .

در ابتدای جلسه فرماندار ورامین ضمن تبریک اعیاد قربان وغدیر گفت :  تمامی مسئولان دستگاه های اجرایی موظفند در راستای رونق تولید به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان عمل کنند.

کاغذلو با بیان اینکه عمده مشکلات واحدهای تولیدی استانی و ملی می باشد افزود : خوشبختانه در شهرستان ورامین مشکلات واحدهای تولیدی که مربوط به دستگاه های اجرایی شهرستانی باشد در اسرع وقت پیگیری میشود و اگر هم  مسئله ای در حوزه تولید و صنعت وجود داشته باشد مربوط به برخی قوانین و مقررات بوده که اینچنین موضوعات در ستاد تسهیل استان مطرح و پیگیری خواهد شد .

کاغذلو اظهار داشت : ارائه راهکارهای کارشناسی برای رفع مشکل واحدهای تولیدی می تواند در رونق تولید تاثیرگذار باشد.

فرماندار در خصوص اعمال سهمیه سوخت به واحدهای تولیدی از مسئولین دستگاه های اجرایی خواست: مدیران واحدهای تولیدی را سر در گم ننمایند و  برای کار خود راستی آزمایی انجام و در اینخصوص بر نظارت بیشتر تاکید نمود .

در ادامه جلسه میرزایی دبیر جلسه به تشریح و پیگیری مصوبات جلسات قبل پرداخت و افزود : در سال ۹۸ تاکنون سه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید جهت بررسی مشکلات ۲۷ واحد تولیدی صنعتی با ۴۱ مصوبه برگزار گردیده که در اینخصوص ۸۰ درصد مصوبات اجرایی گردیده و مابقی آن در دست اقدام و پیگیری می باشد .

در این جلسه به مشکلات ۵ واحد تولیدی صنفی و صنعتی در حوزه های جرایم بیمه تامین اجتماعی ، بدهی معوق بانکی ، مخابرات ، آب ، برق ، سوخت واحدهای صنعتی رسیدگی شد و همچنین بررسی درخواست شرکت های خدماتی شهرک صنعتی سالاریه و چرمشهر در خصوص مشکل واحدها مبنی بر پرداخت مالیات بر ارزش افزود ه  و مشکلات ناحیه صنعتی ملاآقایی  مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت .


ارسال نظر