اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری دومین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار سال ۱۳۹۸ شهرستان ورامین
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
شماره:7377
برگزاری دومین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار سال ۱۳۹۸ شهرستان ورامین

در ادامه …

دومین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار سال ۱۳۹۸ شهرستان ورامین با ریاست کاغذلو فرماندارشهرستان ورامین وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه کاغذلو فرماندارشهرستان ورامین  در نشست ستاد تنظیم بازار ورامین گفت : با توجه به در پیش بودن ایام محرم تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، نیاز سنجی شهرستان و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظائف  این ستاد دانست .

کاغذلوبا تأکید بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.

شایان ذکر است در ادامه جلسه حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت نیز ضمن ارائه  گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت بازار از روند جذب و توزیع اقلام اساسی خبر داد و افزود : از ماه مبارک رمضان تا کنون میزان ۱۱۰۲ تن شکر تنظیم بازار جذب شده که از این مقدار ۹۰۲ تن شکر بین واحدهای تولیدی صنفی ، صنعتی و خانوار توزیع گردیده و مابقی نیز  در حال توزیع می باشد .

میرزایی در ادامه افزود : میزان ۴۳۰ تن قند تنظیم بازار نیز جذب شده و همچنین ۹۱۲ حلقه لاستیک تنظیم بازار تا مردادماه مخصوص خودروهای نیسان ، خاور و کامیون توزیع گردیده است .


ارسال نظر