اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » افتتاح 20 طرح نیمه تمام صنعتی تا پایان سال 98 در شهرستان ورامین
جمعه, ۹ اسفند , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
۰۹ شهریور ۱۳۹۸
شماره:7390
افتتاح ۲۰ طرح نیمه تمام صنعتی تا پایان سال ۹۸ در شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین خبر از افتتاح ۲۰ طرح نیمه تمام صنعتی تا پایان سال ۱۳۹۸ در شهرستان ورامین داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، حسن میرزایی گفت : طبق درخواستهای واصله و استعلامات صورت گرفته شده پیش بینی می شود تا پایان سال ۱۳۹۸ بالغ بر ۲۰  طرح نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه افتتاح گردد .

وی در ادامه افزود : این طرح ها با سرمایه گذاری حدود ۶۷۰۰ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم به بهره برداری خواهند رسید .

میرزایی ضمن ابراز خرسندی از حرکت رو به جلو چرخه تولید در شهرستان ورامین اظهار داشت : یکی از مهمترین این طرح ها می توان شرکت محب پلی استر خاوران در زمینه تولید پلی اتیلن ترفالات با اشتغالزایی بیش از ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم اشاره کرد که جزء واحدهای اثر بخش در زمینه تولید و اشتغال در شهرستان خواهد بود .

وی تصریح کرد : بر اساس برآوردهای صورت گرفته تا پایان سال بالغ بر ۱۵ پروانه بهره برداری ناشی از توسعه واحدهای صنعتی در راستای تولید وافزایش ظرفیت محصولات فعلی پروانه در شهرستان صادر خواهد گردید که بالغ بر ۱۰۰ نفر اشتغال  مستقیم جدید در واحدهای صنعتی ایجاد خواهد نمود .

شایان ذکر است : از ابتدای سال ۹۸ تا کنون ۵ طرح صنعتی در شهرکهای صنعتی سالاریه با سرمایه گذاری ۱۴۵۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۲۰ نفر به بهره برداری رسیده که ۲ طرح رنگرزی پارچه و بافندگی توسط دکتر نوبخت معاون ریاست جمهوری ، استاندار ، ریاست صمت استان ، فرماندارورامین و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی در مرداد ماه سال جاری و ۳ طرح دیگر نیز توسط امامی امین معاونت استانداری تهران با حضور فرماندار ورامین افتتاح و به بهره برداری رسیده است .


ارسال نظر