اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » سیصدوچهل و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید
سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۳۰ مهر ۱۳۹۸
شماره:7438
سیصدوچهل و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین برگزار گردید

در ادامه …

سیصدوچهل وپنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور کلیه اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت  شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت شهرستان ضمن تسلیت ایام اربعین سالار و سرور شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع)  از نقش اصناف در برگزاری مراسم سوگواری ابا اعبدالحسین (ع) تشکر نمود و اظهار داشت:اصناف همواره در عرصه های اجتماعی به عنوان یک قشر مرجع مورد توجه بوده است.

وی در ادامه به فلسفه وجودی کمیسیون نظارت اشاره و گفت، کمیسیون نظارت مهمترین نهاد و رکن تصمیم سازی و سیاست گذاری در حوزه اصناف می باشد و جایگاه مهمی در این عرصه دارد .

رئیس کمیسیون نظارت اظهار داشت : با توجه به اعتراضات مردم در خصوص بعضی صنوف مزاحم در نقاط شهر، اتحادیه های مربوطه موظفند اخطاریه های لازم را جهت این صنوف صادر نمایند تا ساماندهی گردند در غیر اینصورت اتاق اصناف با این صنوف برخورد قانونی را انجام دهند.

وی در پایان افزود : با همکاری و تعامل بیشتر اعضای کمیسیون و اجرای دقیق مصوبات می توانیم در حوزه کاری مربوطه مشکلات  حوزه اصناف را برطرف نماییم.

در پایان جلسه پس از  بحث و تبادل نظر بین اعضاء تصمیماتی در غالب مصوبات اتخاذ گردید .


ارسال نظر