اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید ریاست اداره صمت از سه واحد فعال تولیدی درشهرستان ورامین + گزارش تصویری
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۲ آبان ۱۳۹۸
شماره:7445
بازدید ریاست اداره صمت از سه واحد فعال تولیدی درشهرستان ورامین + گزارش تصویری

در ادامه …

پیرو برنامه بازدید از واحدهای تولیدی و به منظور پیگیری مشکلات صنایع ، میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین به همراه کارشناس صنعت و معدن ازسه واحد فعال تولیدی ، شرکت چرم لازک تولید کننده محصولات تزئینی ، شرکت تولید پودر و گوشت و ماهی عبدالهی  و شرکت چرم نادر حسن زاده با اشتغال هر کدام ۱۰  نفر مورد بازدید قرار گرفتند .

میرزایی در حاشیه این بازدید گفت :حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران ، اراده دولت و مسئولان شهرستان است ، ودر این شرایط از هیچ کوشش و تلاشی مضایقه نخواهند کرد.

وی در ادامه اظهار داشت : در شرایط فعلی که کشور با تحریم‌های ظالمانه دشمنان رو به رو است، حمایت از تولید کنندگان مهمترین راهکار برای تسریع در روند توسعه و اشتغال است.

وی در پایان افزود : باید واحدهای تولیدی با جدیت به فعالیت خود در زمینه تولید کالا و محصولات با بهره برداری حداکثری ، نیروی انسانی ماهر و منابع اولیه با کیفیت در کشور اقدام نمایند تا بتوانند در بازار جایگاه مناسبی برای خود بدست آورند .

قابل ذکر است در جریان این بازدید که از خط تولید محصولات صورت گرفت ، واحد های فوق در حوزه بازاریابی و کمبود سرمایه در گردش با مشکلاتی مواجه بودن که راهنمایی های لازم در اینخصوص به مدیران  هر یک از واحدها داده شد و مقرر گردید در اولین فرصت مشکلات این واحدها در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گیرد .


ارسال نظر