اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » ادامه روند بازرسی از نانوایی های شهرستان ورامین
جمعه, ۹ اسفند , ۱۳۹۸
                      سال رونق تولید
 
 
 
 
 
 
ادامه روند بازرسی از نانوایی های شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین از اجرای گشت مشترک ویژه نظارت بر واحدهای نانوایی در سطح شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین ؛ حسن میرزایی گفت : در راستای حقوق مصرف کنندگان در حوزه پخت نان که یکی از اصلی ترین مواد غذایی مردم می باشد طرح نظارت بر واحدهای نانوایی ورامین به منظور بررسی وکیفیت نان،موارد مرتبط با بهداشت محیط،بهداشت فردی کارگران،وزن چانه با حضور اعضاء کمیسیون نظارت صورت گرفت .

وی در ادامه افزود : در این گشت مشترک ۷ واحد نانوایی مورد بازرسی قرار گرفتند که پس از بررسی تعداد ۴ واحد متخلف شناخته شدند که مراتب پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی گردیدند.

میرزایی ضمن اشاره به اینکه رعایت قیمت های مصوب براساس وزن چانه و کیفیت نان از اولویت های بخش نظارت و بازرسی این اداره است، اظهار داشت : انتظار می رود نانوایان موارد مزبور را به نحو شایسته رعایت نمایند .

در پایان از همشهریان محترم درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم رعایت اصول بهداشتی و … با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و مراتب را به این اداره منعکس نمایند.


ارسال نظر