اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید از کارخانه صنایع آرد ورامین با حضور فرماندار ورامین
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۰۲ تیر ۱۳۹۹
شماره:7688
بازدید از کارخانه صنایع آرد ورامین با حضور فرماندار ورامین

در ادامه …

پیرو برنامه بازدیدهای مستمر از واحدهای تولیدی در جهت بررسی و مرتفع نمودن مسائل و مشکلات آنها در روز یکشنبه مورخ یکم تیرماه ۹۹و با حضور کاغذلو فرماندار شهرستان و سرکار خانم توسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری ، میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت و سایر اعضاء از شرکت صنایع آرد ورامین بازدیدی صورت گرفت .

در حاشیه این مراسم کاغذلو فرماندارمحترم شهرستان ضمن پر اهمیت دانستن این صنعت افزودند : تولید آرد در کشورما دارای قدمت زیادی بوده و روز به روز در مسیر پیشرفت قابل توجهی قرار گرفته که باید مورد حمایت قانونی از سوی مسئولین کشور قرار بگیرد و از ظرفیت کامل آن در جهت بهره برداری و در راستای خدمت به مردم استفاده گردد.

فرماندار شهرستان  ورامین در ادامه افزود : نان و آرد همواره در باورهای دینی و اعتقادی ملّت ایران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، همه مردم از نان به عنوان برکت خدا یاد می‌کنند و باید این برکت به درستی تولید و به دست مردم برسد.

وی اظهار داشت: کیفیت نان تولید شده در نانوایی‌ها ارتباط مستقیم با کیفت آرد تولیدی دارد و کارخانجات تولید کننده باید با توجّه به اهمیّت و جایگاه نان در سبد غذایی مردم همیشه در تلاش بیشتر جهت افزایش کیفیت محصول خود باشند .

در پایان ضمن بازدید از خط تولید ، مشکلات مطروحه از سوی مدیران شرکت  مورد بررسی قرار گرفت و فرماندار شهرستان در جهت پیگیری مشکلات مورد نظر درحوزه شهرستان دستورات لازم را بیان نمودند.

لازم به ذکر است  که کارخانه صنایع آرد ورامین در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۱۴۰۰۰ متر مربع احداث گردیده است که با  تولید آرد به ظرفیت ۱۹۲۰۰۰ تن یکی از توانمند ترین کارخانجات آرد استان بوده و با ایجاد اشتغالی بالغ بر ۱۰۰ نفر و بکار گیری متخصصین و تکنولوژی روز در تولید آرد توانسته است محصولاتی با تنوع  و کیفیت بالا در کشور و استان تولید و عرضه نماید .


ارسال نظر