اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » دیدار فرماندار ورامین و رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت به مناسبت روز ملی اصناف با رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۰۳ تیر ۱۳۹۹
شماره:7706
دیدار فرماندار ورامین و رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت به مناسبت روز ملی اصناف با رئیس و هیات رئیسه اتاق اصناف

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، به مناسبت روز ملی اصناف فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون برنامه ریزی فرمانداری و رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت و تعدادی از پرسنل اداره صمت با ریاست و هیئت رئیسه اتاق اصناف دیدار نمودند .

در  دیدار با رئیس اتاق اصناف و اعضاء هیئت رئیسه اتاق ، فرماندار شهرستان ورامین ضمن تبریک به مناسبت روز ملی اصناف  افزود : قطعا در شهرستان ورامین بازاریان و اصناف می توانند در بهبود وضعیت اقتصادی دولت را یاری نمایند .

فرماندار ورامین در این دیدار ضمن قدردانی از صبوری کسبه محترم در مراحل اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: امروز و در این دوران که جنگ اقتصادی و مقابله با شیوع کرونا ویروس را شاهد هستیم توانسته ایم در سایه تلاش و همدلی و همراهی مردم شریف و اصناف بزرگوار ، گردنه های سخت را بگذرانیم. این مقطع، مقطع سختی است و باید برنامه ریزی ها را به گونه ای انجام دهیم که مشکلات اقتصادی ضربات کمتری را به معیشت مردم وارد کند.

وی رمز پیشبرد اقتصادی مطلوب  شهرستان را تعامل و همفکری دولت و اصناف دانست و تاکید نمود : اتاق اصناف  نیز سعی نماید تا با نظارت دقیقتر بر عملکرد اصناف به رونق کسب و کار و اقتصاد کمک نماید  و ما نیز  در جهت  روانسازی قوانین و مقررات  از هیچ گونه تلاشی در جهت ایجاد اثرات مثبت اقتصادی در شهرستان دریغ نمی نمائیم .

در ادامه حسن میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین ضمن عرض تبریک به مناسبت روز ملی اصناف گفت : اقدامات مجموعه اتاق اصناف در مقابله با ویروس کرونا و اتحادیه های صنفی تحت پوشش و همچنین کسبه و بازاریان در این خصوص و همچنین تعامل اصناف در این شرایط زمانی همچون گذشته پر رنگ بوده و هست .


ارسال نظر