اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » در راستای رفع موانع تولید از سه واحد تولیدی بازدید صورت گرفت .
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۴ تیر ۱۳۹۹
شماره:7713
در راستای رفع موانع تولید از سه واحد تولیدی بازدید صورت گرفت .

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : به منظور حمایت از تولید و تولیدکنندگان بازدیدی از سه واحد تولیدی صنفی با حضور حسن میرزایی ریاست و مسئول بازرگانی اداره صورت گرفت .

حسن میرزایی در حاشیه این بازدیدها گفت : برخی از مشکلات با اهتمام مسئولان و اجرای دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی دولت رفع می گردد .

وی ظرفیت فعالان صنفی تولیدی در شهرستان را بسیار بالا دانست و تصریح کرد: هیچ مسئولی نباید با کوچک یا بزرگ شمردن مشکلات موجود و خدماتی که می تواند به واحدهای تولیدی حتی کوچک ارائه دهد، مانع پیشرفت و توسعه تولید گردد .

میرزایی با اشاره به شرایط اقتصادی گفت: تلاش می کنیم با نظارت مستمر بر اجرای قوانین و دستورالعمل های حمایتی، استفاده از نظرات کارشناسان امر، حضور درمیان صنعتگران و تولید کنندگان و ایجاد شرایط آسان برای تولیدکنندگان، امید و انگیزه تولید را در شهرستان افزایش دهیم .

قابل ذکر است در این برنامه از سه واحد تولیدی شرکت وروین تولید کننده انواع دکوراسیون چوبی منزل با اشتغال مستقیم ۴۵ نفر و تولیدی خدمات چاپ دین محمدی با اشتغال مستقیم ۱۱ نفر و سیم کابل پژواک با اشتغال مستقیم ۴۰ نفر مورد بازدید قرار گرفت و پس از مطرح نمودن مشکلات توسط مدیران واحدها در خصوص تامین اجتماعی ، سرمایه در گردش ، برق و تامین مواد اولیه از طریق بورس تصمیماتی اتخاذ گردید .


ارسال نظر