اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصد و پنجاه و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۰۸ تیر ۱۳۹۹
شماره:7737
برگزاری سیصد و پنجاه و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و پنجاه و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور کلیه اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت  شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت ضمن تشکر از اعضای کمیسیون به جهت تلاش های انجام شده در خصوص همکاری و مبارزه با ویروس کرونا، متذکر شد در جلسه آینده گزارشی از کلیه مصوبات جلسات گذشته و مصوبات اجرا شده و اجرا نشده ارائه گردد تا زمینه های لازم جهت اجرایی شدن همه ی مصوبات فراهم گردد.

میرزایی بر شناسایی دقیق واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب در سطح شهرستان تاکید و اظهار امیدواری نمود : زمینه ساماندهی و کاهش چشمگیر فاقدین پروانه کسب از جانب دستگاههای متولی و ذیربط بطور جدی دنبال شود.

وی اظهار داشت:در حوزه کاری این کمیسیون می طلبد که همه عزیزان با حساسیت ویژه ای مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نمایند تا در حوزه اصناف شاهد جامعه ای قانونمند و سالم باشیم.

رئیس کمیسیون نظارت شهرستان تصریح کرد : بحث آموزش روسای اتحادیه  ها و اطلاع رسانی بیشتر پیرامون مسائل و قوانین نظام صنفی از اهم مواردی است که لازم است  به آن توجه ویژه شود.

در پایان این جلسه ضمن پیگیری و تشریح مصوبات جلسات قبل به موضوعات و مشکلات اصناف پرداخته و پس از بحث وتبادل نظر بین اعضاء کمیسیون تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید


ارسال نظر