اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین در پیامی فرارسیدن دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را تبریک گفت.
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۱۰ تیر ۱۳۹۹
شماره:7741
رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین در پیامی فرارسیدن دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را تبریک گفت.

در ادامه …

بسم الله الرحمن الرحیم

رونق و شکوفایی کشور مرهون مدیریت، خلاقیت، تلاش و پشتکار بزرگ مردان و زنانی است که با کارآفرینی و تولید، تعالی و پیشرفت را سرلوحه ی خویش قرار داده‌ اند.

اینجانب دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن را به همه صنعتگران، معدنکاران، کارآفرینان و تولیدکنندگان شهرستان ورامین وکشور و هم چنین تمام کسانی که در حوزه صنعت و معدن و در سنگر جهاد اقتصادی استوارانه، با تلاش خود نقش مهم و اساسی در حمایت از این حوزه دارند؛ تبریک عرض می نمائیم .

تولید کنندگان نقش مهم و اساسی در توسعه صنعت حیاتی کشور را دارند و امید است در سالی که به نام “جهش تولید” از سوی مقام معظم رهبری مزین شده است با کارآفرینی و تولید پایدار نقش تعیین کننده ای در رونق اقتصاد و اشتغال در کشور ایفا نمایند وامیدواریم شاهد حمایت بیشتر تمامی بخش‌های اجرایی کشور از این قشر پرتلاش بوده و با استعانت از خداوند قادر متعال، آغازگر فصل نوینی باشیم که اعتلای ایران اسلامی و شکوفایی اقتصاد و تجارت از ثمرات شیرین آن باشد.


ارسال نظر