اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین
یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
برگزاری سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین

در ادامه …

سومین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین، در این جلسه معاون امور مالی و برنامه ریزی فرماندار گفت : با توجه به شرایط اقتصادی موجود باید درتهیه و توزیع مایحتاج عمومی مردم  دقت بیشتری توسط اعضاء کارگروه تنظیم بازار صورت پذیرد .

توسلی با تأکید بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها  توسط برخی افراد سود جو باید کنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.

شایان ذکر است در ادامه جلسه حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت نیز ضمن ارائه  گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت بازار افزود : رصد وضعیت بازار اقلام ضروری و نرخ گیری ۸۰ قلم کالای مصرفی به صورت روزانه توسط کارشناسان مربوطه صورت میگیرد .

وی در ادامه از استقرار دو جایگاه توزیع ماسک در میدان اصلی ورامین و منطقه خیرآباد به دلیل ازدهام جمعیت در جهت دسترسی آسان همشهریان به ماسک بهداشتی با قیمت مناسب با همکاری شهرداری و موکب احباب الرضا(ع)  اشاره نمود .

میرزایی در پایان افزود : اطلاع رسانی در خصوص توزیع کالاها با نرخ مصوب تنظیم بازار بین شهروندان به صورت مستمر و روزانه انجام و توزیع میگردد .


ارسال نظر