اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصد و پنجاه وچهارمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
شماره:7846
برگزاری سیصد و پنجاه وچهارمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و پنجاه وچهارمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور کلیه اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت  شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت با اشاره به نقش بازار در سیاست دولت بیان کرد: هراندازه بازار و کسبه منظم تر باشد بدین معنی است که این مجموعه کارش را خوب انجام میدهد و لذا سیاست گذاری اصناف نیز در هر شرایطی باید حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه در لحاظ نمودن حداقلی سودهای صنفی است .

در ادامه میرزایی در رابطه با قیمت کالاها و نظم در بازار افزود : موضوع قیمت ها امروز مردم را رنج میدهد و باید قیمت کالاهایی که مایحتاج عمومی مردم است کنترل و نظارت بیشتری گردد و در انجام این کار اصناف موظفند که کالاهای با کیفیت مناسب و قیمت منصفانه را بین مردم توزیع نمایند و اگر در صنفی تخلفی رخ داد بطور جدی با شخص خاطی برخورد گردد که مردم آنرا احساس کنند و باید دانست که از مهم ترین حق الناس ها توجه به این موضوع و رفع و رجوع حداکثری آن میباشد.

رئیس کمیسیون نظارت شهرستان تصریح کرد : بر اساس مصوبات جلسات قبل فعالیت تمامی واحدهای صنفی بعد از ساعت ۲۴ ممنوع بوده مگر در مواردی که در جهت رفاه حال شهروندان مجوزهای مربوطه اخذء گردیده باشد .

در پایان این جلسه ضمن پیگیری و تشریح مصوبات جلسات قبل به موضوعات و مشکلات اصناف پرداخته و پس از بحث وتبادل نظر بین اعضاء کمیسیون تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.


ارسال نظر