اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین برگزار گردید
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
شماره:7849
پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین برگزار گردید

در ادامه …

جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین، در این جلسه معاون امور مالی و برنامه ریزی فرماندار گفت : تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها،نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

در ادامه جلسه حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت نیز ضمن ارائه  گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت بازار افزود : جلسات تنظیم بازار با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل می شود .

میرزایی افزود : در حال حاضر شکر طرح تنظیم بازار با نرخ مصوب موجود می باشد ضمن اینکه با تصویب ستاد تنظیم بازار شهرستان برنج از نوع وارداتی در اسرع وقت در سطح شهرستان توزیع خواهد شد .

در پایان پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید و مقرر گردید استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین صورت پذیرد .


ارسال نظر