اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازرسی و نظارت بر واحدهای عرضه کننده خوراک دام و طیور
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۰۱ مهر ۱۳۹۹
شماره:7853
بازرسی و نظارت بر واحدهای عرضه کننده خوراک دام و طیور

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین از طرح بازرسی و نظارت بر نحوه جذب و توزیع نهاده های دام و طیور در شهرستان ورامین خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : حسن میرزایی گفت : با توجه به دستورالعمل های ارسالی از سوی دادستان شهرستان و سازمان متبوع در جهت نظارت بر نحوه جذب و مصرف نهاده های دام و طیور ، رصد و پایش مستمر بر فعالیت خریداران نهاده های فوق در دستور کار بازرسین این اداره قرار گرفت .

وی در ادامه افزود : بازرسین این اداره با همکاری کارشناسان جهاد کشاورزی در قالب گشت مشترک از ۱۰ واحد عرضه کننده خوراک دام در سطح شهرستان بازرسی بعمل آوردند که طی آن تعداد ۹ واحد متخلف شناسایی که پس از تشکیل پرونده متصدیان واحدها جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند.

میرزایی تصریح کرد : ارزش ریالی پرونده های متشکله بیش از ۲ میلیارد ریال می باشد که در مجموع مقدار ۵۷ هزار کیلوگرم انواع جو و ذرت خارجی با تخلف عرضه خارج از شبکه کشف گردیده است .

وی در پایان افزود : در جهت جلوگیری از سوء استفاده واردکنندگان ، واسطه ها و دلالان و در نتیجه جلوگیری از بروز التهابات و اخلال در بازار نهاده های دامی و طیور بازرسی و نظارت از این واحدها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت .


ارسال نظر