اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بررسی مشکلات 3 واحد تولیدی در جریان بازدید از روند خط تولید
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۰۸ مهر ۱۳۹۹
شماره:7864
بررسی مشکلات ۳ واحد تولیدی در جریان بازدید از روند خط تولید

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه مسئول واحد بازرگانی از سه واحد تولیدی در شهرستان ورامین بازدید نمودند .

در حاشیه این بازدید ها میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت گفت : تولیدات این واحد ها در دستیابی آنها به جهش تولید در سال جاری و ایجاد اشتغال در منطقه نقش مهمی ایفا می نماید .

 وی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی گفت: تلاش می کنیم با نظارت مستمر بر اجرای قوانین و دستورالعمل های حمایتی، استفاده از نظرات کارشناسان امر، حضور درمیان صنعتگران و تولید کنندگان و ایجاد شرایط آسان برای تولیدکنندگان، امنیت لازم را برای سرمایه گذاران فرآهم آوریم.

این بازدید در راستای بازدیدهای مدون و برنامه ریزی شده و به منظور رفع موانع و مشکلات تولید کنندگان و پیگیری موضوعات وطرح آن در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان و استان صورت پذیرفت .

مشکلات این واحدها از جمله درخواست تعرفه انشعابات گاز و برق با تعرفه صنعتی ، ترخیص مواد اولیه از گمرکات ، افزایش هزینه های تمام شده به جهت رشد نرخ ارز در حوزه مواد اولیه بود که از سوی مدیران واحد ها مطرح گردید.

واحد های مورد بازدید به نام تولید صنایع چوب وارسته با اشتغال مستقیم ۹۰ نفر که به کشور عمان صادرات داشته و دو واحد تولیدی چاپ قوطی ارجمندی با اشتغال مستقیم ۷ نفر و چاپ روسری جلوداری با اشتغال مستقیم ۸۰ نفر فعالیت می نمایند .


ارسال نظر