اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید میدانی از محل عبور پساب خروجی تصفیه خانه شهرک صنعتی چرمشهر ورامین
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۱۲ مهر ۱۳۹۹
شماره:7872
بازدید میدانی از محل عبور پساب خروجی تصفیه خانه شهرک صنعتی چرمشهر ورامین

در ادامه …

در این بازدید بررسی مشکلات پساب خروجی واحدهای آلاینده و تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر مورد توجه قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : این بازدید در جهت رفع مشکلات حاصل از پساب خروجی واحدهای آلاینده وتصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر که مورد اعتراض کشاورزان و دامداران قرار گرفته و نیز ارائه راه کارهای عملیاتی انجام شد .

میرزای در حاشیه این بازدید گفت : در تصفیه‌خانه شهرک صنعتی چرمشهر برخی مشکلات وجود دارد که طی جلسات متعدد موضوع بررسی شده اما برخی مشکلات هنوز حل نشده باقی مانده است که متاسفانه مشکلاتی را برای کشاورزان و دامداران ایجاد نموده .

وی یکی از راه‌های رسیدن به توسعه پایدار و کاهش اثرات نامطلوب محیط زیست را بهبود و توسعه روش‌های تصفیه فاضلاب دانست و ابراز امیدواری کرد: واحدهای صنعتی با رعایت مسائل زیست محیطی و پیش تصفیه و دانه گیر به توسعه پایدار شهرستان و حفظ محیط زیست کمک بیشتری نمایند.

این بازدید با حضور نماینده فرمانداری ورامین و ادارات صمت ، منابع طبیعی ، محیط زیست و مدیر شهرک صنعتی چرمشهر در مسیر خروجی تصفیه خانه انجام شد که ضمن بازدید میدانی از محل عبور پساب خروجی تصفیه خانه در منطقه حفاظت شده در راستای رفع مشکلات به وجود آمده برای کشاورزان و دامداران منطقه تصمیماتی اتخاذ گردید.


ارسال نظر