اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » کشف یک کارگاه غیر مجاز تولید انواع لنت غیر استاندارد در شهرستان ورامین
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۱۳ مهر ۱۳۹۹
شماره:7875
کشف یک کارگاه غیر مجاز تولید انواع لنت غیر استاندارد در شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از کشف یک کارگاه تولیدی انواع لنت خودرویی غیر مجاز در شهرستان ورامین خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : حسن میرزایی گفت : در راستای اجرای طرح پایش واحدهای تولیدی و انبارها بازرسین این اداره موفق به کشف و شناسایی یک کارگاه تولیدی غیر مجاز انواع لنت خودرویی در شهرستان ورامین شدند .

وی در ادامه افزود : در بازرسی از این کارگاه تعداد ۴۴۰۰ ترمز جلو و عقب خودرو پراید و تعداد ۱۶۰عدد لنت ترمز خودرو پژو ۴۰۵  غیر استاندارد کشف و ضبط گردید .

میرزایی تصریح کرد : متصدی واحد فوق با تشکیل پرونده ای به ارزش ریالی ۷۲۰ میلیون ریال تعیین و تکلیف کالاهای تولید شده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردید.

وی خاطر نشان کرد :‌ متصدی واحد فوق در این کارگاه اقدام به تولید و منتاژ انواع لنت ترمز غیر استاندارد و تقلبی می نموده و در سطح بازار به فروش و عرضه می رسانده .

میرزایی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشابه یا تولید غیر مجاز و رفت و آمدهای مشکوک در واحدها وانبارها با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و بازرسان این اداره را مطلع نمایند.


ارسال نظر