اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » گشت مشترک بازرسی و نظارت بر نانوایی های ورامین
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۲ مهر ۱۳۹۹
شماره:7885
گشت مشترک بازرسی و نظارت بر نانوایی های ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین از اجرای گشت مشترک ویژه نظارت بر واحدهای نانوایی در سطح شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین ؛ حسن میرزایی گفت : طرح نظارت بر واحدهای نانوایی ورامین به منظور بررسی وضعیت قیمت و وزن چانه انواع نان ، نحوه میزان مصرف و عرضه آرد خبازی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی  با حضور اعضاء کارگروه آرد و نان از ۶ واحد نانوایی صورت گرفت .

وی در ادامه افزود : در این بازرسی ها ۵ واحد صنفی نانوایی با عنوان تخلف عرضه خارج از شبکه آرد و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی متخلف شناخته شدند که مراتب پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی گردیدند.

میرزایی اظهار داشت :با توجه به بررسی های بعمل آمده برخی نانوایان اقدام به عرضه خارج از شبکه آرد می نمایند که تخلف بوده و به شدت با آنها برخورد خواهد گردید .

در پایان از همشهریان محترم درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم رعایت اصول بهداشتی وهر گونه توزیع و جابه جایی مشکوک در ساعات غیر معمول آرد خبازی توسط واحدهای نانوایی با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و مراتب را به این اداره منعکس نمایند.


ارسال نظر