اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » نظارت جدی بر تخصیص ، توزیع و مصرف آرد توسط واحدی های نانوایی در شهرستان ورامین
دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۸ آذر ۱۳۹۹
شماره:7959
نظارت جدی بر تخصیص ، توزیع و مصرف آرد توسط واحدی های نانوایی در شهرستان ورامین

در ادامه …

جلسه کارگروه آرد و نان با هدف ارتقاء کیفیت و ساماندهی واحدهای نانوایی ، بررسی مشکلات آرد و رسیدگی به مشکلات بهداشتی نانوایی های سطح شهرستان با حضور نماینده فرماندار و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و سایر اعضا مرتبط در محل بخشداری جوادآباد برگزار گردید .

در ابتدای جلسه میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین عنوان نمود : با توجه به یارانه ای که دولت در تامین نان پرداخت می نماید ضروری است با نظارت جدی بر روند فعالیت واحدهای نانوایی از تخلفات احتمالی بویژه تخلف عرضه خارج از شبکه آرد جلوگیری شود .

وی در ادامه با توجه به وضعیت آرد ، در خصوص شرایط و مشکلات نانوایی‌ها در پخت نان و پیگیری عدم حمل آرد برخی نانوایان در موعد مقرر، افزایش و کاهش میزان سهمیه آرد دریافتی توضیحاتی ارائه نمود.

میرزایی نانوایی ها را یکی از مهمترین مشاغلی دانست که با سلامت مردم در ارتباط هستند و تاکید کرد: اهتمام ویژه بر انجام اقدامات لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی توسط نانوایی ها و همچنین نظارت شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اتحادیه صنفی در این موضوع بسیار ضروری و حیاتی است و باید نانوایی هایی که همه موارد را رعایت می‌کنند، تشویق شده و با سایر نانوایی‌ها نیز برخورد قانونی لازم صورت گیرد.

میرزایی تصریح کرد : همکاری شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف با اداره صمت نسبت به تشدید نظارت‌ها بر اجرای رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مطلوب بوده و ایشان تاکید به ادامه بیشتر این روند داشتند.

در پایان این جلسه مقرر شد واحدهای نانوایی که اقدام به تخلف عرضه خارج از شبکه آرد می نمایند در صورت تکرار تخلف از سهمیه آرد واحد کسر و به نزدیکترین واحد که مورد تایید می باشد اختصاص یابد .


ارسال نظر