اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » آغاز طرح نظارتی ویژه شب یلدا در شهرستان ورامین
پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۲ آذر ۱۳۹۹
شماره:7965
آغاز طرح نظارتی ویژه شب یلدا در شهرستان ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین از نظارت ویژه برای کنترل بیشتر بازار در آستانه شب یلدا در این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ورامین ، میرزایی گفت : به منظور احقاق حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از سوء استفاده  احتمالی عوامل سودجو در بازار در ایام پایانی آذر ماه ( شب یلدا ) این طرح در شهرستان ورامین  از روز سه شنبه مورخ ۲۵ آذر ماه آغاز و تا اول دی ماه سالجاری ادامه خواهد داشت .

میرزایی در ادامه افزود : اجرای این طرح با هدف کنترل قیمت ها و مقابله با تخلفات احتمالی در بازار عرضه کالاهای پر مصرف ویژه شب یلدا صورت خواهد پذیرفت و بازرسی های مشترک دستگاه های نظارتی از جمله  اداره صنعت ، معدن وتجارت ، اتاق اصناف ، شبکه بهداشت و درمان و تعزیرات حکومتی از واحدهای صنفی مرتبط با این امر تشدید خواهد شد.

وی تصریح کرد : در راستای اجرای این طرح پنج تیم بازرسی شامل بازرسان اداره صمت و اتاق اصناف  در قالب گشت های مشترک در شیفت های صبح و عصر  با حضور مستمر در بازار شهرستان ورامین  از واحدهای صنفی شامل واحدهای عرضه، انواع گوشت و مرغ ، انواع شیرینی ، آجیل و تنقلات و میوه  بر روند عرضه کالاهای مورد نیاز مردم نظارت می نمایند .

 وی در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گرانفروشی ،کم فروشی ، تقلب و … مراتب را با شماره  ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسان  این اداره برسانند.


ارسال نظر