اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری هشتمین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین
پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹
                      سال جهش تولید
 
 
 
 
 
 
۲۵ آذر ۱۳۹۹
شماره:7968
برگزاری هشتمین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین

در ادامه …

جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست کاغذلو فرماندار ورامین و با حضورتوسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری برگزار گردید.

کاغذلو فرماندار ورامین در این جلسه باتوجه به اهمیت تأمین کالاهای اساسی مردم گفت: یکی از اهداف ستاد تنظیم بازار شهرستان، کیفیت بخشی عرضه و تقاضا برای جلب رضایتمندی مردم است.

وی با تأکید بر بازرسی و نظارت مستمر از اصناف با توجه به شرایط اقتصادی ،خواستار تقویت گشتهای مشترک بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت ، اتاق اصناف ، تعزیرات حکومتی، بهداشت و اماکن در راستای جلوگیری از هر گونه تخلف صنفی گردید.

کاغذلو تصریح کرد: با نظارت و رصد مستمر بر قیمت ها می توان کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم را با قیمت مناسب در دسترس عموم قرار داد.

فرمانداربا اشاره به پتانسیل و ظرفیت های موجود در بخش مرغ و تخم مرغ شهرستان ورامین اظهار داشت : حداقل باید ۵۰ درصد گوشت مرغ و تخم مرغ شهرستان جهت رفاه حال شهروندان در شهرستان ورامین توزیع گردد .

میرزای در ادامه افزود :نظارت و بازرسی بیشتر از اصناف شهرستان به ویژه نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و ضروری شهروندان و جذب و توزیع به موقع سهمیه اقلام تنظیم بازار در دستور کار مجموعه صمت قرار گرفته که با جدیت و به صورت مستمر انجام میگیرد .

وی همچنین گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت بازار طی روز ، هفته و ماه گذشته اعلام و در خصوص موجودی انبارها و نحوه نظارت بر آنها مواردی را بیان نمود .

در پایان پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .


ارسال نظر