اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری گشت مشترک بازرسی و نظارت توسط اعضاء کارگروه آرد ونان درورامین
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
برگزاری گشت مشترک بازرسی و نظارت توسط اعضاء کارگروه آرد ونان درورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین از اجرای گشت مشترک ویژه نظارت بر واحدهای نانوایی توسط اعضاء کارگروه آرد و نان در روستاهای ورامین خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین ؛ حسن میرزایی گفت : طرح نظارت بر واحدهای نانوایی ورامین به منظور بررسی وضعیت قیمت و وزن چانه انواع نان ، نحوه میزان مصرف و عرضه آرد خبازی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی  با حضور اعضاء کارگروه آرد و نان از ۶ واحد نانوایی در روستاهای ورامین صورت گرفت .

وی در ادامه افزود : در این بازرسی ها ۴ واحد صنفی نانوایی با عنوان تخلف کم فروشی ، عرضه خارج از شبکه آرد و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی متخلف شناخته شدند که مراتب پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی گردیدند.

میرزایی اظهار داشت : بازدید و نظارت مستمر بر نانوایی ها در اولویت کارگروه آرد ونان این شهرستان است که می تواند نقش بسزایی در ارتقای سطح کیفیت و مرغوبیت در عرضه آن داشته باشد.

در پایان از همشهریان محترم درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم رعایت اصول بهداشتی وهر گونه توزیع و جابه جایی مشکوک در ساعات غیر معمول آرد خبازی توسط واحدهای نانوایی با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و مراتب را به این اداره منعکس نمایند.


ارسال نظر