اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید ریاست اداره صمت از 3 واحد صنعتی واقع در شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه شهرستان ورامین
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۹ دی ۱۳۹۹
شماره:7984
بازدید ریاست اداره صمت از ۳ واحد صنعتی واقع در شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه مسئول واحد صنعت و معدن از ۳ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه بازدیدی صورت گرفت.

این بازدید در راستای بازدیدهای مدون و برنامه ریزی شده از واحدهای تولیدی و شهرک های صنعتی شهرستان به منظور کمک به رفع مشکلات پیش روی شهرک های صنعتی و در راستای تحقق شعار سال ” جهش تولید ” برگزار گردید .

واحدهای مورد بازدید شرکت تولیدی و صادراتی خورشید چرم فعال در زمینه تولید چرم سبک و سنگین و در زمینی به مساحت ۱۱۳۰۰ متر مربع و زیربنای ۴۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی چرمشهر با اشتغال ۳۵ نفر و همچنین شرکت دام دوشان راگا در زمینه تولید انواع محصولات لبنی از جمله ( شیر ، دوغ ، انواع ماست ، خامه ،‌پنیر و …  )  در زمینی به مساحت ۳۹۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۰۰۰ متر  با اشتغال ۴ نفر و شرکت گسترش تجهیزات دانا در زمینه تولید پارکینگ مکانیزه و پلکان برقی واقع در شهرک صنعتی سالاریه با اشتغال ۲۰ نفر مورد بازدید قرار گرفتند .

مشکلات این واحدها نحوه دریافت مجوز بازسازی و نوسازی ماشن آلات و دریافت تسهیلات ، درخواست امحال تسهیلات بانکی ، مشکلات حوزه بازار یابی بود که از سوی مدیران واحد ها مطرح گردید.

پس ازشنیدن موارد مطروحه از سوی مدیران برای حل مشکلات موجود و کمک به افزایش تولید این واحد های صنعتی قول مساعد در جهت رفع آنها صورت پذیرفت .


ارسال نظر